Facebook Youtube

Služby

Povinné každoroční KONTROLY a ČIŠTĚNÍ spalinových cest, měření úniku CO, prohlídky pomocí KAMERY včetně dodání záznamu. Dále je možné provádět měření termokamerou. Díky vlastní databázi zákazníků, vám bude termín kontroly či čištění včas připomenut.

STAVBY komínů, od návrhu po revizy, ZDĚNÉ i NEREZOVÉ fasádní či interiérové.. 

Ve spolupráci s výrobcem komínových systémů CIKO dodáváme SYSTÉMOVÉ KOMÍNY se zárukou až 30let, pro všechny druhy spotřebičů a paliv , s komplexním řešením pro všechny typy budov, nevyjímaje pasivní domy ani dřevostavby, včetně PROSTUPŮ HOŘLAVÝMI KONSTRUKCEMI, PAROTĚSNÝCH PROSTUPŮ, TEPELNÝCH MOSTŮ...

VLOŽKOVÁNÍ komínů pro všechny druhy paliv a spotřebičů, včetně případného FRÉZOVÁNÍ. Naší prioritou je bezpečnost, funkčnost a co nejvyšší životnost spalinových cest, a proto i u komínů uhýbaných preferujeme vložkování pevnými vložkami, i když je to mnohem náročnější než vložkování flexitrubkami.

PŘESTAVBY poškozených částí (zpravidla půdních a nadstřešních), komínové NÁSTAVCE pro zlepšení tahu, dodatečná REGULACE TAHU, úpravy prostupů pro vyšší požární bezpečnost, propojování spotřebičů a komínů KOUŘOVODY, úpravy sopouchů při výměně spotřebiče.

Poskytujeme i PORADENSTVÍ a dodáváme návrhy řešení.

Pro co nejvyšší spokojenost zákazníků a co nejlepší návaznost prací, zajišťujeme i další práce související s opravou či stavbou komínů, na mnou dodané komíny zajistím i provedení revize. Dále i oplechování komínů, dodání přístupovývh žebříků, povrchové úpravy a opravy komínů a další.

PRODEJ krbových a kachlových KAMEN a vložek Hass a Sohn i dalších značek, včetně zajištění dopravy, usazení a dopojení do komínu.