Facebook Youtube

Služby

Povinné každoroční KONTROLY a ČIŠTĚNÍ spalinových cest, prohlídky pomocí KAMERY včetně dodání záznamu. Díky vlastní databázi zákazníků, vám bude termín kontroly či čištění včas připomenut.

STAVBY komínů, od návrhu po revizy, ZDĚNÉ i NEREZOVÉ fasádní či interiérové.. 

ve spolupráci s výrobcem komínových systémů CIKO dodáváme SYSTÉMOVÉ KOMÍNY se zárukou až 30let, pro všechny druhy spotřebičů a paliv , s komplexním řešením pro všechny typy budov, nevyjímaje pasivní domy ani dřevostavby, včetně PROSTUPŮ HOŘLAVÝMI KONSTRUKCEMI, PAROTĚSNÝCH PROSTUPŮ, TEPELNÝCH MOSTŮ...

VLOŽKOVÁNÍ komínů pro všechny druhy paliv a spotřebičů, včetně případného FRÉZOVÁNÍ. Naší prioritou je bezpečnost, funkčnost a co nejvyšší životnost spalinových cest, a proto i u komínů uhýbaných preferujeme vložkování pevnými vložkami, i když je to mnohem náročnější než vložkování flexitrubkami.

PŘESTAVBY poškozených částí (zpravidla půdních a nadstřešních), komínové NÁSTAVCE pro zlepšení tahu, dodatečná REGULACE TAHU, úpravy prostupů pro vyšší požární bezpečnost, propojování spotřebičů a komínů KOUŘOVODY, úpravy sopouchů při výměně spotřebiče.

Poskytujeme i PORADENSTVÍ a dodáváme návrhy řešení.

Pro co nejvyšší spokojenost zákazníků a co nejlepší návaznost prací, zajišťujeme i další práce související s opravou či stavbou komínů, samozřejmě REVIZE SPALINOVÝCH CEST, ale i oplechování komínů, dopojení hromosvodu, dodání přístupovývh žebříků, povrchové úpravy a opravy komínů

a další

PRODEJ krbových a kachlových KAMEN a vložek Hass a Sohn, včetně zajištění dopravy, usazení a dopojení do komínu.